Skákačky

Hra Starbound

Starbound

Skáčete na čas s hvězdičkou po plošinkách a sbíráte body.Pěkná.

Hra Poink

Poink

Moje oblíbená hra, ve které jako míček hopsáte a ničíte nepřátele padající na zem, hrajete s nima tak trošku o kulečník, strefte se do jedné, která snese druhou a zbavíte se obou.

Hra Crazy Flasher

Crazy Flasher

Zde hrajete za sympatického mladíka, který prochází levelama tak, že přeskakuje různé bariéry a pomocí speciálních pohybů se dostává do různých zákoutí. Na splnění máte časový limit.

Hra Hungry Fish Island

Hungry Fish Island

V této hře hrajete za hladovou rybu, která krouží pod ostrovem a loví práky, pozor ovšem na větší ryby, které vás moho sežrat, nebo na náraz na ostrov.

Hra Whooly

Whooly

Whooly se stratil v labyrintě.Pomůžeš mu najít dveře a postoupit dál? Sbírej hvězdičky a mince.

Hra Walters Grand Excursion

Walters Grand Excursion

Toto je hezky zpracovaná "skáka?ka", kde procházíte r?zná kola, sbíráte mrkve a procházíte levely, pomocí jakési "zbran?" se p?itahujete i ke stropu.

Hra Spyke

Spyke

Skákej na balónu a sbírej hvězdičky.Vyhýbej se překážkám v podobě kaktusů,pichláků a ohně.Postupj do dalších kol.

Hra Alex in Danger.

Alex in Danger.

Pomož Alexovi sesbírat všechny diamanty a získat co nejvíce bodů.

Hra Medvěd Míša: Nová dobrodružství

Medvěd Míša: Nová dobrodružství

Hra Medvěd Míša: Nová dobrodružství je nabita akcí a ztvárněna v úžasné kreslené grafice. Hlavní postavou hry je roztomilý lední medvěd, který se snaží dostat do svého domova na dalekém severu. V cestě mu ale stojí stovky nebezpečných příšer! Musíte Míšovi pomoci v 88 náročných úrovních. Běhejte, skákejte, likvidujte nepřátele a sbírejte bonusy. Jedinou obranou vašeho hrdiny jsou sněhové koule, které jeho protivníky na místě zmrazí. Díky tomu je pak lze nakopnout! Můžete se také pokusit zlikvidovat jich více najednou a sbírat bonusy, které se při tom objeví. Jeden z nich například umožní Míšovi házet sněhové koule rychleji, zatímco jiný mu poskytne miniaturní helikoptéru, s níž může bezpečně zničit všechny příšery. Vyzkoušejte tuto hru a získejte nejvyšší skóre ze všech!

Hra Go diego

Go diego

Diego hledá a fotografuje zvířátka,schovaná někde na stromech.Musí se vyhýbat škodolibé opici,která poněm hází slupky od banánu,sbírat mince a bonusy.

Hra Spy A Solution

Spy A Solution

Aby získal váš hrdina, pomožte mu splnit dvanáct rozličných téměř kancelářských úkolů. Pozor, některé jsou velmi důmyslné a náročné.

Hra Run Jim Run

Run Jim Run

Jste Jim, který utíká z prapodivného skladiště. V cestě vám budou stát hlídači a jiné překážky.

Hra Runes of Shaklak

Runes of Shaklak

S bílým panákem posbírejte všechny mince a dávejte pozor na rozličné nástrahy, které vás lehce připraví o život.

Hra Salta Coi

Salta Coi

Jste šnekem, který využívá ke skákání speciální zelenou nohu. Proskákejte se levelem do cíle co nejrychleji, což však nebude tak lehké.


 

Předchozí123456Další

NEJLEPŠÍ HRY

1. Age of War

2. Ragdoll Laser Dodge

3. Ufo Racing

4. Polly Party Ppickup!

5. Hot Rocks

6. Crash Test Dummy Olympics

7. Operation Darkness Strike


INFOBOXÍK

notebook

Vážený návštěvníku, nacházíš se na stránce věnované flash hrám.

Trocha zábavy a aplikací různých stylů a žánrů. Zde jsou sestaveny nejlepší strategorie, střílečky, RPG, hledání, platformers, role-playing, podloubí, logické hry pro děti a jiné online hry pro každého.